Kalev/Cramo alistas Pärnu Sadama 49 punktiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas BC Kalev/Cramo Kalevi spordihallis peetud kohtumises Pärnu Sadama tulemusega 109:60.

Valitsev Eesti meister asus juba esimese veerandi järel 27:13 juhtima. Poolajapausiks kasvatati edu veel 20 punkti võrra seisule 61:27. Kolmas veerand oli kohtumise kõige tasavägisem, kui Pärnu Sadam viskas 20 punkti Kalev/Cramo 23 vastu. Otsustaval neljandikul näitas koduklubi taas oma võimu ning teenis võidupunkti tulemusega 109:60.

Kalev/Cramo parim oli 17 punkti, kahe lauapalli ja nelja korvisööduga Sander Raieste. 16 silma lisasid meeskonnale Martin Paasoja ja Kyle Vinales. Pärnu Sadama resultatiivseim oli 16 punkti, kahe lauapalli ja ühe korvisööduga Lauris Blaus.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo kolme peetud kohtumise järel viiendal positsioonil. Pärnu Sadam on mänginud kuus mängu ning hoiab kolme võidu ja kolme kaotusega kaheksandat positsiooni. Esikohal on Riia VEF (6-0), teisel BK Ogre (6-0) ning kolmandal BK Ventspils (5-1).