Tallinna Kalev/TLÜ alistas tasavägises lahingus Tartu Ülikooli ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpalli Eesti-Läti liigas alistas Tallinna Kalev/TLÜ Sõle spordikeskuses peetud kohtumises Tartu Ülikooli numbritega 73:68 (23:25, 14:10, 24:14, 12:19).

Kalev kaotas küll kohtumise avaveerandi kahe silmaga, aga poolajaks mindi ise kahega ette. Kolmas veerand võideti juba võimsalt kümne silmaga, kuid viimane veerand pakkus jällegi hulgaliselt närvipinget, sest külalised Tartust viskasid võõrustajate 12 punkti vastu 19 silma. Kohtumisest väljus võitjana sellegipoolest Tallinna Kalev/TLÜ, kes võttis kokkuvõttes viiepunktilise võidu.

Kalevi parimana sai Michael Buchanan hakkama kaksikduubliga, visates 13 punkti ja tuues kümme lauapalli. Kyle Riddley panustas kümne silmaga, Tanel Sokk ja Cadarian Raines said kirja üheksa punkti. Tartu Ülikooli resultatiivseim oli 19 punkti loopinud Kregor Hermet, Robert Valge kontole kirjutati 18 silma.

Eesti klubidest oli laupäeval võistlustules veel Pärnu Sadam, kes kaotas kodusaalis Läti klubi BK Ogrele 75:81 (17:19, 12:18, 22:22, 24:22). Pärnu parimana viskas Märt Rosenthal 23 punkti, Ogre resultatiivseim oli 24 silma ja 12 lauapalli toonud Kristaps Dargais.