Võidukalt jätkav Soome alistas võõrustajamaa Slovakkia ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1557561540000 | amCalendar}}
Soome jäähokikoondis
Soome jäähokikoondis Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähoki maailmameistrivõistlustel jätkab võidukalt Soome koondis, kes alistas laupäeval võõrustajamaa Slovakkia 4:2.

Kodupubliku rõõmuks läksid mängu esimesena juhtima slovakid, kui 11. minutil avas skoori Erik Cernak. Rõõm oli aga üürike, sest kolm ja pool minutit hiljem tõi Petteri Lindbohm tabloole viiginumbrid ja juba kahe minuti pärast viis Kaapo Kakko enda turniiri kolmanda tabamusega Soome 2:1 juhtima.

Teise kolmandiku lõpus viigistas Slovakkia mängumees Martin Marincin küll seisu 2:2-le, kuid Kaapo Kakko mängu teine värav kolmandal kolmandikul viis soomlased uuesti juhtima. Kakko vormistas mängu viimasel minutil ka enda kübaratriki, kui lõi lõppseisuks 4:2.

A-grupis teenisid laupäeval võidulisa veel Taani, kes alistas karistusvisetega Prantsusmaa, ning Saksamaa, kes oli 3:1 parem Suurbritanniast.

Toimetaja: ERR Sport