Euroliiga: Moskva CSKA murdis poolfinaali, Barcelona viigistas seeria ({{commentsTotal}})

Saski Baskonia - Moskva CSKA
Saski Baskonia - Moskva CSKA Autor/allikas: Sputnik/Scanpix

Korvpalli Euroliiga play-off'ides tagas reedel koha nelja parema seas Moskva CSKA, kes teenis kolmanda võidu Baskonia üle. Samal ajal viigistas Barcelona Anadolu Efesi vastu seeria 2:2-le.

Baskonia kodusaalis peetud seeria neljandas kohtumises võitsid võõrustajad kaks esimesest veerandit ja saavutasid poolajaks üheksapunktilise edumaa. Pärast vaheaega haaras initsiatiivi aga Venemaa meisterklubi, olles kolmandal veerandil üle kuue silmaga ja võidutsedes neljandal veerandil juba koguni 12 punktiga. Kokkuvõttes 92:83 võitnud CSKA jäi seerias peale 3:1.

Venemaa klubi resultatiivseim oli 27 silma toonud Nando de Colo, kes sai kirja ka neli lauapalli ja neli korvisöötu. Cory Higginsi nimele kirjutati 19 punkti, Nikita Kurbanov panustas võitu 15 sillmaga. Baskonia parimana sai Vincent Poirier kirja 21 punkti.

Barcelona ja Türgi klubi Anadolu Efesi omavahelises seeria neljandas mängus suutis Kataloonia meeskond võita 82:72, viigistades sellega üldseisu 2:2-le. Võitjate resultatiivseim oli 19 punkti visanud Kyle Kuric. Seeria otsustav kohtumine peetakse 1. mail Istanbulis.