Fenerbahce lõpetas veerandfinaalis Žalgirise Euroliiga teekonna ({{commentsTotal}})

Vaatamata sellele, et Kaunase Žalgiris kaotas tänas publik oma meeskonda
Vaatamata sellele, et Kaunase Žalgiris kaotas tänas publik oma meeskonda Autor/allikas: 15min.lt/Scanpix

Korvpalli Euroliigas sai Istanbuli Fenerbahce võõrsil 99:82 võidu Kaunase Žalgirise üle. See tähendab, et poolfinaali liigub 3:1 võiduga just põhiturniiri võitja ning Leedu tippklubi on suurest mängust väljas.

Fenerbahce asus kohtumist juhtima kohe avaveerandil, mil meeskond viskas 30 punkti Žalgirise 16 vastu. Poolajapausiks vähendas kodumeeskond vahe kaheksale silmale, kuid teisel poolajal näitas Fenerbache oma võimu ja lahkus Leedust võidunumbritega 99:82.

Fenerbahce parim oli 25 punktiga Bobby Dixon, kes oli täpne kõigil oma viiel kaugviskel. Žalgirise resultatiivseim oli samuti 25 punkti visanud Brandon Davies.