Euroliiga: Anadolu Efes küttis Barcelonale tulise sauna ({{commentsTotal}})

Barcelona Lassa - Anadolu Efes
Barcelona Lassa - Anadolu Efes Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas jõudsid kolmapäeval ühe võidu kaugusele Final Four'ist nii Anadolu Efes kui Moskva CSKA.

Barcelonas poolajaks 52:39 ette läinud Istanbuli klubi ei saanud kolmanda veerandaja esimese kolme minutiga tabloole juurde ühtegi punkti, aga seejärel korraldati tõeline viskekontsert. Järgnenud kuue minuti ja 53 sekundiga visati 32 silma, sealhulgas tehti kolme minuti ja 25 sekundiga 17:0 spurt.

Anadolu Efes võitis kohtumise 102:68, viimati viskas üks meeskond Euroliiga play-off'is nii palju punkte aastal 2005. Istanbuli klubi läks seeriat juhtima kaks-üks, nende resultatiivseim oli seitsmest kaugviskest kuus tabanud ja 30 punkti kogunud Shane Larkin.

Hispaanias oli võidukas ka Moskva CSKA, kes alistas Baskonia tugevale avaveerandile toetudes 84:77. Venemaa suurklubi vedas kolmapäeval 28 punkti visanud ja viis korvisöötu jaganud Nando De Colo, CSKA võib koha Final Four'is kindlustada reedel.