Arvulisse vähemusse jäänud Man United kaotas ({{commentsTotal}})

Wolverhampton Wanderers - Manchester United
Wolverhampton Wanderers - Manchester United Autor/allikas: PA/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai teise kaotuse viimase kolme vooru jooksul Manchester United, kes jäi võõrsil alla Wolverhampton Wanderersile 1:2.

Scott McTominay viis küll külalised 13. minutil juhtima, aga Diogo Jotal kulus viigistamiseks tosin minutit.

Teisel poolajal jäi United raskesse seisus, kui lühikese aja jooksul sai kaks kollast kaarti Ashley Young ja saadeti duši alla.

Wolves võitis mängu tänu Chris Smallingu omaväravale 77. minutil.

Teises teisipäeval peetud kohtumises kaotas Fulham võõrsil Watfordile 1:4 ja peab järgmiseks hooajaks kõrgliigaga hüvasti jätma. Lisaks on praeguseks kindel ka Huddersfieldi väljakukkumine.

Tabelitipp: 1. Liverpool 79 punkti (32 mängust), 2. Manchester City 77 (31), 3. Arsenal 63 (31), 4. Tottenham 61 (31), 5. Manchester United 61 (32), 6. Chelsea 60 (31), 7. Wolverhampton 47 (32), 8. Watford 46 (32).