Evertonile alla jäänud Arsenal kaotas tähtsaid punkte ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Evertonile alla jäänud Arsenal kaotas tähtsaid punkte
Evertonile alla jäänud Arsenal kaotas tähtsaid punkte Autor/allikas: PA Wire / Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai Everton koduväljakul jagu Londoni Arsenalist 1:0.

Evertoni eest lõi kohtumise esimese ja ainsa värava Phil Jagielka, kes oli täpne kümnendal mänguminutil.

"Ma tegin teisel poolajal väikeseid muudatusi, sest me vajasime veidi paremat mängu," ütles Arsenali peatreener Unai Emery Sky Spordile. "Peale esimest poolaega pidime kaitse paremaks saama ja see andis meile paremad võimalused, ent meil jäi värav siiski löömata."

Arsenali kaotus muutis heitluse Meistrite liiga kohtade nimel aga veelgi põnevamaks, sest kahele kohale pretendeerib neli meeskonda. Kui Liverpool ja Manchester City on teistest kaugele ette läinud vastavalt 82 ja 80 punktiga, siis kahele järgmisele kohale käib tihe konkurents Tottenham Hotspuri (64 p), Londoni Arsenali (63), Londoni Chelsea (63) ja Manchester Unitedi (61) vahel.