Irvingu kolmikduubel vedas Bostoni võidule, Lakersi kehv märts sai jätku ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kyrie Irving (palliga) kohtumises Sacramento vastu
Kyrie Irving (palliga) kohtumises Sacramento vastu Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Boston Celtics läinud öösel peetud kohtumises Sacramento Kingsi 126:120 (25:38, 31:24, 37:29, 33:29).

Celtics jäi kodus peetud kohtumises avaveerandi järel kindlasse kaotusseisu, kui külaliste 38 punktile vastati 25 silmaga. Poolajaks suutis Bostoni meeskond aga vahe juba kuuele punktile vähendada ning kolmandal veerandi lõpuks mindi juba ise juhtima. Kuigi viimane veerand osutus küllaltki tasavägiseks, suutis Celtics võtta napi kuuepunktilise võidu.

Bostoni üleplatsimeheks kujunes kolmikduubli teinud Kyrie Irving, kes viskas 31 punkti, tõi kümme lauapalli ja jagas 12 resultatiivset söötu. Kaksikduubliga sai hakkama Marcus Morris, kelle kontole kirjutati 21 punkti ja 13 lauapalli, 22 silmaga panustas pingilt sekkunud Jaylen Brown. Sacramento parimaks osutus 34 punkti toonud Buddy Hield.

Jätku sai Los Angeles Lakersi kehv märts, kui ühe võidu kõrvale saadi kirja juba kuues kaotus. Idakonverentsi teine meeskond Toronto Raptors alistas Lakersi kodus 111:98 (33:25, 32:29, 25:30, 21:14). Toronto resultatiivseim oli 25 punkti loopinud Kawhi Leonard, Lakersi parimana tõi LeBron James 29 punkti.

Indiana – Oklahoma City 108:106
Orlando – Cleveland 120:91
Boston – Sacramento 126:120
Toronto – LA Lakers 111:98
Utah – Minnesota 120:100
Denver – Dallas 100:99