Antetokounmpo 52 punktist Embiidi ja 76ersi vastu ei piisanud ({{commentsTotal}})

Giannis Antetokounmpo (vasakul) ja Joel Embiid
Giannis Antetokounmpo (vasakul) ja Joel Embiid Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA korraldasid Philadelphia 76ers ja Milwaukee Bucks viimasel veerandajal tõelise viskekontserdi. Bucks võitis veerandi küll 43:41, aga külalismeeskond kohtumise 130:125.

Kodumeeskonna eest tegi suurepärase mängu Giannis Antetokounmpo, kelle arvele jäi karjääri punktirekordit tähistavad 52 silma. Sealjuures tabas kreeklane 21 vabaviskest 19, lisas 16 lauapalli ning seitse korvisöötu. Seekord jäi aga peale Philadelphia keskmängija Joel Embiid, kes kogus 40 punkti, 15 lauapalli ja kuus resultatiivset söötu. Tema 13 kaugviskest läbisid korvirõnga neli.

Taas tegi hea mängu vanameister Dwyane Wade, kes viskas Miami Heati 93:75 võidumängus Charlotte Hornetsi üle 17 punkti ja noppis kaheksa lauapalli. Hornets tabas 83 viskest kõigest 26.

LeBron James ja Los Angeles Lakers kaotasid 123:124 New York Knicksile ning lisaks sellele, et Mario Hezonja blokeeris Jamesi viimase sekundi viske, püstitas neljakordne MVP negatiivse isikliku rekordi - tema 15 viimasel veerandajal teele saadetud viskest läbisid korvirõnga ainult neli. ESPN-i sõnul pole James karjääri jooksul varem ühelgi veerandil visanud mööda 11 viset.