Warriors kaotas kodus läänekonverentsi viimasele meeskonnale ({{commentsTotal}})

Devin Booker (palliga)
Devin Booker (palliga) Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA kaotas liigatabeli kolmas meeskond Golden State Warriors kodusaalis läänekonverentsi viimasele meeskonnale Phoenix Sunsile 111:115 (29:16, 28:40, 23:23, 31:36).

Tiitlikaitsja võitis avaveerandi veenvalt, saavutades 13-punktilise edumaa, kuid teisel veerandil rollid vahetusid ja Phoenix vähendas vahe ühele silmale. Mäng jätkus tasavägiselt ning viigiliselt lõppenud kolmanda veerandi järel sai otsustavaks mängu lõpp, mil Suns läks kohtumist Devin Bookeri läbi juhtima, saavutades lõppkokkuvõttes napi neljapunktilise võidu.

Sunsi resultatiivseim olnud Booker sai kirja kaksikduubli, visates 37 punkti ja jagades 11 tulemuslikku söötu. Lisaks jäi tema arvele ka kaheksa lauapalli. Kelly Oubre Jr. panustas võitu 22 silmaga, Deandre Ayton loopis 18 punkti. Warriorsi parimana tõi Klay Thompson 28 punkti, Kevin Durant lisas 25 silma.

Philadelphia – Indiana 106:89
Atlanta – New Orleans 128:116
Memphis – Orlando 105:97
Dallas – Houston 93:94
Minnesota – New York 103:92
San Antonio – Milwaukee 121:114
Golden State – Phoenix 111:115