Portlandist üle olnud Spurs noppis kaheksanda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers
San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA noppis sai San Antonio Spurs kaheksanda järjestikuse võidu, kui kodusaalis alistati Portland Trail Blazers 108:103 (23:21, 25:29, 24:26, 36:27).

San Antonio võitis tasavägise kohtumise avaveerandi kahe punktiga, kuid seejärel haaras ohjad Portland, kes läks kolmanda veerandi lõpuks nelja silmaga ette. Otsustavaks sai viimane veerand, mille võimsa lõpuspurdi teinud Spurs võitis üheksa silmaga – kokkuvõttes tasuks viiepunktiline võit.

San Antonio Spurs on võitnud kõik enda seni märtsis peetud kohtumised ning viimati tunti kaotusevalu 25. veebruaril, kui võõrsil jäädi alla Brooklynile.

Spursi resultatiivseim oli 21 punkti loopinud DeMar DeRozan, kelle kontole kirjutati ka kaheksa lauapalli. Võõrustajate poolelt sai kahekohalise arvu punkte kirja veel kuus mängijat, neist resultatiivseimad olid kumbki 13 silma visanud Derrick White ja Rudy Gay. Portlandi parimana tõi Damian Lillard meeskonnale 34 punkti.

Boston – Atlanta 129:120
New Orleans – Phoenix 136:138 la.
Washington – Memphis 135:128
Dallas – Cleveland 121:116
Oklahoma City – Golden State 88:110
San Antonio – Portland 108:103
Denver – Indiana 102:100
Utah – Brooklyn 114:98