Hardeni kolmene murdis lisaaja lõpusekunditel Warriorsi ({{commentsTotal}})

James Harden
James Harden Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas Houston Rockets lisaajale läinud kohtumises tiitlikaitsja Golden State Warriorsi 135:134.

Golden State võitis mängu avaveerandi 12 punktiga ja suurendas poolajaks edumaa 17 silmale. Järgnevad kaks veerandit kuulusid aga külalistele Houstonist, kui kolmanda veerandi lõpuks kärises vahe vaid kuuele punktile ning James Hardeni hea sooritus viis mängu lisaajale. Veel kolm sekundit enne kohtumise lõppu juhtis Warriors kahega, kuid kolmene James Hardenilt tõi Houstonile magusa 135:134 võidu.

Üleplatsimeheks kujunenud Harden sai hakkama kolmikduubliga, tuues ühtekokku 44 punkti, kümme lauapalli ning andes 15 resultatiivset söötu. Clint Capela lisas omaltpoolt 29 silma ja tõi koguni 21 lauapalli. Warriorsi parimana kirjutati Stephen Curry kontole 35 punkti, Kevin Durant ja Klay Thompson panustasid kumbki 26 silmaga.

Neljanda järjestikuse võidu noppis läänekonverentsi liider Denver Nuggets, kes oli võõrsil 117:113 parem Sacramento Kingsist. Denver jäi poolajaks 13-punktilisse kaotusseisu, ent suutis selle pöörata neljapunktiliseks võiduks. Nuggetsi parimana loopis Jamal Murray 36 silma.

San Antonio – Toronto 125:107
Sacramento – Denver 113:117
Golden State – Houston 134:135