Barcelona sai Euroliigas üllatusvõidu tabeli kolmanda Olympiakose vastu ({{commentsTotal}})

Fc Barcelona
Fc Barcelona Autor/allikas: twitter.com/FCBbasket

Korvpalli Euroliiga 26. ring tõi üllatusõitja, kui 13. tabelireal paiknev FC Barcelona võitis kolmandat positsiooni hoidva Pireuse Olympiakose seisuga 90:63.

Barcelona läks juhtima juba esimesel neljandikul ning võitis selle seisuga 22:17. Teisel veerandil lasti vastased küll veidi lähemale ning uut poolaega alustati seisust 40:38. Teisel poolajal olid hispaanlased juba selgelt paremad ning mäng võideti suurelt, seisuga 90:63.

Võitjate resultatiivseim mängija oli 19 punkti visanud ja 10 lauapalli võtnud Ante Tomic. Omalt poolt lisas 17 silma Adrien Moerman ja 14 Petteri Koponen.