Napoli kaotas Itaalia kõrgliigas punkte

Napoli ja AS Roma mängisid 0:0 viiki.
Napoli ja AS Roma mängisid 0:0 viiki. Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Itaalia jalgpalli kõrgliigas kaotas kaheksa võiduga alustanud Napoli punkte, kui võõrsil mängiti AS Romaga 0:0 viiki.

Neljapäeval Konverentsiliigas 1:6 Norra meeskonnale Bodö/Glimtile kaotanud Roma oli kohtumisest teinud omad järeldused ning Jose Mourinho juhendamisel saadi liidri Napoli vastu kirja üks punkt.

Mourinho sai 82. minutil punase kaardi ning saadeti väljakult minema. Napoli peatreener Luciano Spalletti sai samuti mängu lõpus punase kaardi ning järgmises voorus peavad mõlemad võistkonnad hakkama saama ilma peatreeneriteta.

Napoli asub 25 punktiga edetabelis esikohal ning Roma on 16 puntiga neljas.

Õhtu viimases mängus mängis Milano Inter Juventusega 1:1 viiki. 17. minutil lõi Interi eest värava Edin Džeko ning 86. minutil teenis Juventus penalti, mille realiseeris Dybala.

Inter jätkab 18 punktiga edetabelis kolmandana, Juventus on 15 silmaga kuues.

Hellas Verona - Lazio 4:1
Fiorentina - Cagliari 3:0

Toimetaja: Kirte Katrin Sarevet