Fenerbahce võttis Euroliigas 39-punktilise võidu

Marial Shayok
Marial Shayok Autor/allikas: euroleague.net

Korvpalli Euroliigas teenis Istanbuli Fenerbahce koduväljakul suure võidu, alistades Kaasani Unicsi koguni 80:41.

Fenerbahce pani jõuvahekorrad paika juba esimesel veerandajal, mis võideti 21:8 ning poolajapausile mindi kodumeeskonna 44:22 juhtimisel.

Võitjate parim oli Marial Shayok 17 punktiga, Devin Booker lisas 16, Nando De Colo 13 ja Ahmet Duverioglu 10 punkti. Kaasani klubist jõudis ainsana kahekohalise punktisummani Isaiah Canaan, kes viskas kümme punkti.

Sander Raieste koduklubi Baskonia sai võõrsil 80:76 jagu Berliini Albast. Seejuures võitis Baskonia poolaja 17 punktiga ja juhtis kolmanda veerandaja alguses koguni 27 punktiga, aga siis asus Alba jõudsalt vahet vähendama.

Baskona resultatiivseim oli Simone Fontecchio 17 punktiga, Albale tõi Luke Sikma 19 punkti.

Villeurbanne teenis hooaja esimese kaotuse, jäädes kodus 85:93 alla Tel Avivi Maccabile. Üleplatsimees oli võitjatele 25 punkti toonud James Nunnally, Villeurbanne'i resultatiivseim oli Elie Okobo 23 punktiga.

Peterburi Zenit võttis kodus 79:71 võidu Müncheni Bayerni üle, sarnaselt Villeurbanne'ile on ka neil nüüd kirjas kolm võitu ja üks kaotus. Zenidi parim oli Jordan Mickey 18 punktiga.

Berliini Alba – Baskonia 76:80
Villeurbanne – Tel Avivi Maccabi 85:93
Fenerbahce – Kaasani Unics 80:41
Peterburi Zenit – Müncheni Bayern 79:71