Kaunase Žalgirise kehv Euroliiga hooaeg sai jätku

Kaunase Žalgiris - Müncheni Bayern
Kaunase Žalgiris - Müncheni Bayern Autor/allikas: SCANPIX/Scanpix Baltics

Leedu tippklubi Kaunase Žalgiris kaotas neljapäeval Euroliiga kohtumise Müncheni Bayernile 73:75 ning on alustanud Euroliiga hooaega viie järjestikuse kaotusega.

Žalgiris võitis avaveerandi 24:13 ning poolajaks hoidis Leedu suurklubi 12 punktilist edu, 39:27. Teisel poolajal näitas Bayern paremat mängu ning võitles suurest kaotusseisust tagasi. Viimase veerandaja alguseks oli Žalgirise eduseis 55:52.

Viimasel veerandajal haaras eduseisu Bayern ning teenis lõpuks 75:73 võidu. Bayerni parimana viskas Vladimir Lucic 17 punkti, Deshaun Thomas lisas 15 punkti. Leedu meeskonna parimana viskas Lukas Lekavicius 17 punkti ja Josh Nebo skooris 12 punkti.

Žalgiris pole sel hooajal Euroliigas ühtegi võitu teeninud ning on kaotanud kõik viis mängitud kohtumist. Müncheni Bayern teenis nelja kaotuse kõrvale esimese võidu.

Tiitlikaitsja Istanbuli Anadolu Efes alistas koduväljakul Kaasani Unicsi 71:68. Anadolu Efesi kõige resultatiivsemad mängumehed olid Rodrigue Beaubois ja Elijah Bryant 14 punktiga. Kaasani parimatena viskasid Lorenzo Brown ja Isaiah Canaan 16 punkti.

Tiitlikaitsja teenis Euroliiga hooaja esimese võidu, neljas eelmises kohtumises pidi Anadolu Efes tunnistama vastase paremust. Kaasani Unicsil on samuti tabelis kirjas üks võit ja neli kaotust.

Tel Avivi Maccabi alistas 77:73 Kreeka klubi Panathinaikose. Maccabi parimana viskas James Nunnaly 18 punkti, Panathinaikose resultatiivseim mängija oli Daryl Macon Jr. 17 punktiga.

Tel Avivi Maccabil on kirjas kolm võitu ja kaks kaotust. Panathinaikos on teeninud ühe võidu ja saanud neli kaotust.

Toimetaja: Henrik Laever