Liverpool läks kaks korda juhtima, aga Man City naaseb Anfieldilt viigiga

Liverpool FC - Manchester City
Liverpool FC - Manchester City Autor/allikas: SCANPIX / Reuters

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga mängupäeva keskses lahingus tegid Liverpool ja Manchester City haarava duelli järel 2:2 viigi.

Kodumeeskond Liverpool asus 59. minutil Sadio Mane väravast juhtima, aga juba esimesel poolajal korduvalt ohtlikult silma paistnud Phil Foden (Manchester City) viigistas kümme minutit hiljem.

Uuesti läks Liverpool juhtima 76. minutil, kui suurepärase tabamuseni jõudis Mohamed Salah, kes oli andnud meeskonna avaväravale resultatiivse söödu. Kevin De Bruyne'i (Manchester City) tabamus aga vaid viis minutit hiljem jättis kodumeeskonna siiski võidupunktidest ilma.

Eelmised kolm kohtumist kaotanud Tottenham Hotspur sai kodus jagu Aston Villast 2:1, Leicester City piirdus võõrsil Crystal Palace'i vastu 2:2 viigiga ja uustulnuk Brentford oli võõrsil üle West Ham Unitedist 2:1.

Tabelitipp 7. vooru järel: 1. Chelsea 16, 2. Liverpool 15, 3. Manchester City 14, 4. Manchester United 14, 5. Everton 14, 6. Brighton 14, 7. Brentford 12, 8. Tottenham Hotspur 12.