Lõpuminutitel edu maha mänginud Clippers kaotas Orlandole

LA Clippers - Orlando Magic Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA sai läinud öösel üllatustulemusega hakkama idakonverentsi eelviimane meeskond Orlando Magic, kes alistas võõrsil Los Angeles Clippersi 103:96.

Läänekonverentsis kolmandat kohta hoidev Clippers võitis kohtumise avaveerandi seitsme silmaga ja läks vaheajale kaheksapunktilises eduseisus. Vahepeal edu 16 silmale kasvatanud võõrustajad juhtisid veel kaks ja pool minutit enne kohtumise lõppu seitsme silmaga, kuid Orlando võimas lõpuspurt tõi Magicule kokkuvõttes seitsmepunktilise võidu.

Võitjate parimana viskas Chuma Okeke 18 punkti. Pingilt sekkunud Terrence Ross panustas omade võitu 15 silmaga. Los Angeles Clippersi resultatiivseim oli Kawhi Leonard 27 punktiga, kaksikduubli sai kirja 14 punkti ja 13 lauapalli toonud Ivica Zubac.

Võidulisa teenis ka Denver Nuggets, kes sai kodus 104:95 jagu Philadelphia 76ersist. Avaveerandil koguni 44 punkti visanud Nuggets läks juba poolajaks 23 silmaga juhtima ja ehkki viimased kaks veerandit kaotati, oldi külalistest paremad üheksa silmaga. Kohtumise parimana viskas Jamal Murray 30 punkti.