Lakers sai raske võidu ja uue mängija

Dennis Schröder (17)
Dennis Schröder (17) Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA alistas Los Angeles Lakers kodusaalis 96:93 Orlando Magicu. Vahetult enne mängu algust teatas klubi ka uuest mängijatest – Lakersiga liitus Andre Drummond.

Kahel korral Tähtede mängul mänginud 27-aastane Drummond mängis kaheksa aastat Detroit Pistonsis. Mullu liitus ta Cleveland Cavaliersiga, kuid paar päeva tagasi lepiti kokku Drummondi lahkumises, kuna ta pole Cavaliersi eest väljakul käinud veebruari keskpaigast. Drummondi vastu tundis suurt huvi ka Bostoni Celtics, aga mängumees eelistas tiitlikaitsjat.

Lakersil on praegu vigastusega väljas LeBron James, kel jäi hüppeliigesevigastuse tõttu vahele juba viies mäng järjest.

Esimene veerandaeg Magicuga kulges tasavägiselt, teisel veerandil asus Lakers 13 punktiga juhtima, kuid poolajapausile mindi vaid viiepunktilises paremuses. Kolmandal veerandil sai Lakers vahepeal ka kaheksapunktilise edu sisse, aga veerand lõppes viigiseisul 69:69. Viimase veerandi esimestel minutitel pääses hoopis Magic mõne punktiga ette, aga kuuendast minutist haaras Lakers uuesti juhtohjad ja enam edu käest ei andnud.

Dennis Schröder oli võitjate parim 24 punktiga, Kyle Kuzma lisas 21 punkti ja võttis 11 lauapalli. Magicu ridades püstitas Dwayne Bacon karjääri punktirekordi, visates 26 punkti.

Charlotte – Phoenix 97:101 la.
Toronto – Portland 117:122
Denver – Atlanta 126:102
LA Lakers – Orlando 96:93