Sacramento küttis Golden State'ile kuuma sauna, Foxilt punktirekord

De'Aaron Fox Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA sai kolmanda järjestikuse kaotuse Golden State Warriors, kes jäi neljapäeval 119:141 alla Sacramento Kingsile.

Kings viskas kõigil veerandaegadel vähemalt 34 punkti, suur vahe tehti sisse enne poolajavilet. Võit on Kingsile kolmandaks järjestikuseks ja nõnda on tõustud läänekonverentsi play-off'i heitlusesse.

De'Aaron Fox kogus Sacramento parimana 44 silma, mis tähistab ühtlasi tema karjääri punktirekordit. Ilma Stephen Curry ja Draymond Greenita mänginud Warriorsi resultatiivseim oli 26 punkti visanud ja kümme lauapalli noppinud Andrew Wiggins.

Danny Green tabas kaheksa kaugviset, kui Philadelphia 76ers alistas võõrsil Los Angeles Lakersi 109:101. Tiitlikaitsja Lakers on ilma Anthony Davise ja LeBron Jamesita kaotanud neli viimast mängu, läänekonverentsis on langetud neljandale kohale.

CJ McCollum viskas 35 punkti, kostitas kaaslasi kaheksa resultatiivse sööduga ning aitas Portland Trail Blazersi 125:122 võiduni Miami Heati üle. Damian Lillard lisas 22 ja Carmelo Anthony 20 punkti, nii Bam Adebayo kui Tyler Herro viskasid Miami kasuks 29 punkti.