Timberwolves tegi viimasel veerandil 22:0 spurdi ja võitis Rocketsit

Christian Wood ja Karl-Anthony Towns Autor/allikas: SCANPIX/USA TODAY Sports

Korvpalliliigas NBA alistas Minnesota TImberwolves läinud ööl Houston Rocketsi tulemusega 107:101. Kolmandal veerandil jäädi seejuures 19-punktilisse kaotusseisu, kuid viimase neljandiku 22:0 spurt tõi kindla võidu.

Avaveerandi järel juhtis TImberwolves 33:29, kuid poolajaks jäädi 54:63 kaotusseisu. Kolmandal veerandil kärises vahe 19 silmale, kuid hakkas seejärel taas vähenema. Jõuliselt astuti vastasele lähemale ka otsustaval veerandil ning seisult 85:101 ei lastud Rocketsi mängijatel enam ühtki korvi visata. Ühtlasi lõpetas Timberwolves oma kolme mängu pikkuseks veninud kaotusseeria.

Kohtumise parim mängumees oli Wimberwolvesi ridades palliv Karl-Anthony Towns, kes viskas 29 punkti, võttis 16 lauapalli ning andis kaheksa korvisöötu. Juan Hernangomez toetas meeskonda 19 punkti ja üheksa lauapalliga ning Naz Reid 16 silmaga. Rocketsi resultatiivseim oli 24 punkti visanud Christian Woods, võttes veel üheksa lauapalli.

Läänekonverentsis jätkavad meeskonnad endiselt viimastel kohtadel. Rockets on 12 võidu ja 32 kaotusega 14. kohal ja Timberwolves 11 võidu ja 34 kaotusega 15. positsioonil.

Teised tulemused: Detroit – Brooklyn 111:113; Toronto – Phoenix 100:104; Milwaukee – Boston 114:122; Charlotte – Miami 110:105; Orlando – Portland 105:112; New Orleans – Denver 108:113; Dallas – Indiana 94:109; Utah – Memphis 117:114; Golden State – Atlanta 108:124; LA Lakers – Cleveland 100:86.