24-punktilise edu maha mänginud Sixers sai siiski Warriorsist jagu

Tobias Harris Golden State Warriorsi mängijate piiramisrõngas.
Tobias Harris Golden State Warriorsi mängijate piiramisrõngas. Autor/allikas: SCANPIX/AP

Korvpalliliigas NBA mängis Philadelphia 76er suure edu maha, kuid sai lõpuks siiski 108:98 jagu Golden State Warriorsist. Los Angeles Lakers sai kolmanda järjestikuse kaotuse.

Sixers tegi ju esimesel veerandajal suure vahe sisse, juhtides veerandi lõpus vahepeal 24 punktiga. Teisel veerandajal oli külalismeeskonna edu vahepeal 22-punktiline, poolajapausile mindi Sixersi 14-punktilises paremuses. Kolmanda veeranda keskel aga viigistas Warriors seisu ja pääses ise juhtima.

Viimast veerandaega alustati Warriorsi viiepunktilises edus 85:80, lõpuks tõi Sixersile võidu 9:0 spurt.

Võitjate parim oli Tobias Harris 25 punkti ja 13 lauapalliga. Ben Simmons lisas 22 ja Tony Bradley 18 punkti, lisaks võttis Bradley 11 lauapalli.

Vigastust raviva Stephen Curryta mänginud Warriorsi resultatiivseim oli Kelly Oubre Jr. 24 punktiga, lisaks võttis ta ka kümme lauapalli.

Vigastatud LeBron Jamesi ja Anthony Daviseta mängiv Los Angeles Lakers sai kolmanda järjestikuse kaotuse, jäädes 111:128 alla New Orleans Pelicansile. Montrezl Harrell viskas Lakersi parimana 18 punkti, üleplatsimees oli võitjatele 36 punkti toonud Brandon Ingram.

James Harden kordas karjääri söödurekordit ja aitas Brooklyn Netsi võõrsil 116:112 võidule Portland Trail Blazersi üle. Harden sai kirja 17 korvisöötu ja viskas 25 punkti. Portlandi resultatiivseim oli Damian Lillard 22 punktiga.

Orlando – Denver 99:110
New York – Washington 131:113
New Orleans – LA Lakers 128:111
Miami – Phoenix 100:110
Golden State – Philadelphia 98:108
Portland – Brooklyn 112:116