Kriisa kolmesed aitasid meeskonna võidule, Jürgens tegi hooaja parima mängu

Kerr Kriisa Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Kerr Kriisa kodumeeskond Arizona Wildcats teenis läinud öösel USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis väärt võidu, kui võõral väljakul alistati USC Trojans 81:72 (37:31).

Kriisa alustas taas algviisikus ning sai mänguaega 28 minutit. Selle ajaga tõi eestlane üheksa punkti (kahesed 0/1, kolmesed 3/5), jagas neli resultatiivset söötu ja tegi nii ühe pallikaotuse kui ka isikliku vea, kirjutab Korvpall24.ee.

Kaheksa kaotuse kõrvale 15. võidu saanud Arizonal jääb hooaja lõpuni pidada veel kaks kohtumist. Lisaks Kriisale käis väljakul ka Carlos Jürgens, kelle kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles kaotas võõrsil South Dakota Coyotesile 84:86 (34:40).

Algviisikusse kuulunud Jürgens sai mänguaega 31 minutit, mille jooksul viskas ta 14 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 2/5, vabavisked 2/2), hankis viis lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, blokeeris ühe vastaste pealeviske ja tegi kolm vaheltlõiget. Tegu oli eestlase tänavuse NCAA hooaja kõige resultatiivseima mänguga.