Viskekontserdi korraldanud Drell aitas Pesaro poolfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Henri Drell Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo ja Henri Drelli kodumeeskond Pesaro Victoria Libertas said reedel Milanos toimuval Itaalia karikavõistluste finaalturniiril omavahel mõõtu võtta veerandfinaalis. Haaravas mängus läks käiku ka lisaaeg ning lõpuks väljus võitjana Pesaro skooriga 115:110 (24:26, 25:27, 21:23, 29:23, 16:11).

Algviisikusse kuulunud Henri Drell sai mänguaega 31,6 minutit ja viskas 23 punkti (vabavisked 6/6, kahesed 4/5, kolmesed 3/4), kusjuures 13 punkti oli koos juba avaveerandil ning sajaprotsendilise visketabavusega. Veel võttis ta viis lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi kaks vaheltlõiget, ühe pallikaotuse ja neli isiklikku viga, kirjutab Korvpall24.ee.

Kaspar Treier teenis mänguaega 4,3 minutit ja viskas kolm punkti (vabavisked 1/1, kahesed 1/2). Lisaks võttis ta ühe lauapalli ründelauast.