Kitsing viskas Ragusa kaotusmängus hooaja punktirekordi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaspar Kitsing Autor/allikas: FIBA

Nädalavahetusel peetud Itaalia kolmanda liiga (Serie B) kümnenda vooru kohtumistes said mänguminuteid kaks Eesti noormängijat. Nii Kaspar Kitsingu koduklubi Ragusa kui Kirill Koršunovi leivaisa Cremona pidid väljakult lahkuma kaotusega.

Ragusa (4-5) jäi võõrsil 60:70 (13:16, 11:22, 17:16, 19:16) alla Bernareggiole (6-3). Kitsing sai mänguaega 11 minutit, mille jooksul tõi hooaja parimad kaheksa punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/1, vabavisked 5/5), kirjutab Korvpall24.ee.

Kirill Koršunov ja Cremona (6-3) sõitsid külla alagrupiliidrile Piacenzale (8-1) ning pidid tunnistama vastase 62:70 (19:20, 10:16, 18:18, 15:16) paremust. Vahetusest sekkunud eestlane kogus 14 minutiga kuus punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/1, vabavisked 3/3), hankis ühe laupalli ning korjas enda nimele ka kaks isiklikku viga ning pallikaotust.