Koršunov ja Peterson alustasid Itaalias hooaega võidukalt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Möödunud nädalavahetusel tehti algust Itaalia kolmanda liiga (Serie B) mängudega. Võistlustules oli ka kolm Eesti noormängijat, kellest Kirill Koršunov ja Mait Peterson said väljakult lahkuda võidukalt. Kaspar Kitsingu ja Ragusa Virtus Klebi avamäng lõppes kaotusega.

Cremona Juvi 1952 alistas pingelise heitluse järel kodus 88:82 (25:25, 24:17, 15:24, 24:16) Fiorenzuola 1972 meeskonna. Vahetusest mängu sekkunud Kirill Koršunov tõi 18 minutiga meeskonna paremuselt teise skooritegijana 16 punkti, vahendab Korvpall24.ee.

Agrigento Moncada Energy Group alustas hooaega kindlalt, olles võõrsil 98:72 (16:14, 22:14, 34:16, 26:28) üle Palermo Green Basketist. Juba kolmanda veerandaja lõpuks 28-punktilist eduseisu nautinud Agrigento võidu aluseks oli suurepärane tabavus kahepunktivisetel (32/45 ehk 71%).

Mait Peterson sekkus kohtumisse vahetusmängijate pingilt ning sai 12 minuti jooksul kirja seitse punkti (kahesed 2/3, vabavisked 3/4).

Kodus mänginud Ragusa Virtus Kleb kaotas võidetud avapoolaja järel 87:96 (20:20, 22:20, 25:30, 20:26) Bologna Basketile. Vahetusmängijana korralikult mänguminuteid kogunud Kaspar Kitsing ei tabanud 21 minuti jooksul väljakult ühtegi viset (kahesed 0/4, kolmesed 0/3), kuid kogus kõik seitse punkti vabavisetest (7/8).