Kitsingule hooaja avavõit, Koršunov ja Peterson kaotasid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kaspar Kitsing
Kaspar Kitsing Autor/allikas: FIBA

Nädalavahetusel Itaalia kolmandas liigas (Serie B) peetud kolmanda vooru kohtumises teenis hooaja esimese võidu Kaspar Kitsingu koduklubi Ragusa Virtus Kleb. Esimese kahe vooru järel täiseduga alustanud Kirill Koršunovi ning Mait Petersoni leivaisad said tabelisse esimese kaotuse.

Ragusa kaotas küll esimesed kolm veerandaega ning alustas otsustavat mänguperioodi kaheksapunktilises kaotuseisus, ent suutis kodus 21:9 võidetud neljanda veerandajaga hooaja esimese võidu noppida. Seni täiseduga alustanud Bernareggio alistati 79:75 (21:24, 19:21, 18:21, 21:9), vahendab Korvpall24.ee.

Kaspar Kitsing tõi seitsme minuti jooksul kaks punkti (kahesed 1/2), ühe lauapalli, kaks vaheltlõiget ning sooritas ühe isikliku vea.

Agrigento ja Crema vahelises kohtumises sai samuti otsustavaks viimane veerand, kui Mait Peterson ning Agrigento said hooaja esimese kaotuse. Koguni 19 pallikaotust teinud kodumeeskonna kaotusnumbriteks kujunesid 76:85 (24:24, 21:18, 19:19, 12:24). Peterson üheksa minuti jooksul viskeid ei võtnud, ent noppis kolm lauapalli ning kaotas korra ka mänguvahendi.

Sarnaselt Agrigentole hooaega kahe võiduga alustanud Cremona jäi kodus Piacenza vastu poolajaks 32:50 taha. Kuigi neljandal veerandajal suudeti külalised hoida vaid viie punkti peal, läks tabelisse siiski kirja 71:80 (13:29, 19:21, 24:25, 15:5) kaotus.

Vahetusest sekkunud Kirill Koršunovi arvel jäi 15 minuti jooksul viis punkti (kahesed 0/4, kolmesed 1/4, vabavisked 2/2).