Raieste koduklubi alistas Euroliigas tabeliliidri Moskva CSKA

Tadas Sedekerskis (paremal) ja Mike James Autor/allikas: SCANPIX/EFE

Korvpalli Euroliigas alistas Sander Raieste koduklubi Baskonia koduväljakul Moskva CSKA tulemusega 95:93.

Baskonia alustas seejuures avaveerandit väga tugevalt, kui juhtima asuti koguni 31:19. Teisel veerandil tuli Moskva CSKA Hispaania klubile lähemale ning poolajapausile mindi Baskonia ühepunktilisel juhtimisel 46:45. Riietusruumist tagasi tulles käristas Raieste koduklubi taas vahe 12 silmale, 79:67. Otsustaval neljandikul jõudis Moskva CSKA mitmel korral kahe punkti kaugusele ning kaheksa sekundit enne lõpuvile kahanes Baskonia edu vaid ühele punktile, kuid sellest piisas, et võit koju jätta.

Raieste taaskord väljakule ei pääsenud. Võitjate resultatiivseimad olid 18 punktiga Pierria Henry ja Achille Polonara. CSKA parim oli üleplatsimehena 20 silma visanud Darrun Hilliard.

Liigatabelis jätkab Moskva CSKA 14 võidu ja nelja kaotusega esikohal. Baskonia on üheksa võidu ja üheksa kaotusega üheksandal positsioonil.