Endine NBA mees vedas Žalgirise Euroliigas kuuenda järjestikuse võiduni ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Joffrey Lauvergne
Joffrey Lauvergne Autor/allikas: SCANPIX/15min.lt

Korvpalli Euroliigas pikendas Kaunase Žalgiris reedel võiduseeria kuuemänguliseks, kui alistas 102:75 punase laterna Moskva Himki.

Himki alustas mängu hästi ja läks poolajaks üheksa punktiga juhtima, aga Leedu hiid võitis kolmanda veerandaja lausa 39:13 ja kogu teise poolaja 36 punktiga.

Suurepärase mängu tegi prantslane Joffrey Lauvergne, kes tabas 14 väljakult sooritatud viskest 13 ja kogus oma karjääri punktirekordit tähistavad 29 silma. Marius Grigonis toetas teda 18 ja Nigel Hayes 14 punktiga. Tavapäraselt oli Himki parim Aleksei Šved, kelle arvele jäi reedel 22 punkti.

Kõigi sarjade peale kümnenda järjestikuse võidu teeninud Žalgiris on Euroliigas nüüd võitnud 11 ja kaotanud seitse mängu, tabelis ollakse sellega viiendal kohal. Juba 16. kaotus asetab Himki kindlalt viimasele positsioonile.