Euroliiga: Barcelona võttis Himki vastu kohustusliku võidu

Cory Higgins
Cory Higgins Autor/allikas: SCANPIX/EPA

Korvpalli Euroliigas teenis teisipäeval teise järjestikuse võidu Barcelona, kes sai võõrsil numbritega 87:75 jagu Moskva oblasti Himkist.

Kohtumine tabeli kolmanda ja viimase meeskonna vahel algas tasavägiselt, kuivõrd esimene veerand lõppes 26:26 viigiga. Poolajaks saavutas Barcelona aga kuuepunktilise edu ja kolmanda veerandi lõpuks juhiti juba 13 silmaga. Viimane veerand kuulus küll minimaalselt Himkile, kuid Barcelona 12-punktilist võitu enam väärata ei suudetud.

Võitjate parimana tõid Cory Higgins ja Kyle Kuric Barcelonale kumbki 18 punkti. Rolands Smits toetas omasid 12 silmaga. Moskva oblasti Himki ridades loopis Aleksei Šved meeskonna parimana 23 punkti.

Sander Raieste koduklubi Saski Baskonia kohtus võõrsil Fenerbahcega, kellele jäädi kindlalt alla 76:96. Võitjate parimana viskas Nando De Colo 27 punkti, Baskonia resultatiivseim oli Alec Peters 15 silmaga. Sander Raieste mänguminuteid ei teeninud.