Kadri-Ann Lassi koduklubi pikendas võiduseeria viiele mängule ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond.
Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond. Autor/allikas: facebook.com/womenbasketballgyor

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool teenis Ungari kõrgliigas tagantjärele peetud kuuenda vooru kohtumises viienda järjestikuse võidu, kui kodusaalis alistati kindlalt 93:60 (19:10, 24:7, 29:22, 21:21) liigatabeli keskmik Cegeldi VBW CEKK.

Kolmapäeva õhtul toimunud kohtumise saatus otsustati esimese 20 minutiga, sest poolajapausile suundusid naiskonnad seisul 43:17(!), vahendab Korvpall24.ee.

Kadri-Ann Lass viibis väljakul 14 minutit, mille jooksul viskas seitse silma, noppis kolm lauapalli ja jagas ühe korvisöödu.

Györi Ülikool paikneb Ungari kõrgliigas üheksa võidu ja kahe kaotusega endiselt kolmandal tabelireal.