Kadri-Ann Lass ja Györi Ülikool jätkavad Ungaris võidumarssi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond.
Kadri-Ann Lass (nr 7) ja Györi Ülikooli naiskond. Autor/allikas: facebook.com/womenbasketballgyor

Ungari kõrgliigas jätkab pidurdamatus hoos Kadri-Ann Lassi leivaisa Györi Ülikool, kes teenis laupäeval juba kuuenda järjestikuse võidu. Koduväljakul teeniti raske võit numbritega 95:89 (17:26, 29:18, 27:22, 22:23) Ujbuda Elte Beaci üle.

Mängu alustas paremini kahe võidu ja 11 kaotusega Ungari kõrgliiga lõpuossa kuuluv külalisvõistkond. Avaveerandi suure kaotuse keeras Györi Ülikool poolajapausiks kahepunktiliseks eduseisuks, kirjutab Korvpall24.ee.

Kadri-Ann Lass viibis väljakul kaheksa minutit, mille jooksul viskas viis punkti ja hankis ühe lauapalli.