Tammeka ja Tuleviku väravaterohke mäng lõppes viigiga, Tammekale viies koht ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jalgpalli Premium liiga: FCI Levadia - Tartu Tammeka
Jalgpalli Premium liiga: FCI Levadia - Tartu Tammeka Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Jalgpalli Premium liiga kohtumises mängisid viiendal ja kuuendal tabelireal asuvad Tartu JK Tammeka ja Viljandi JK Tulevik 3:3 viiki, mis tähendab, et samadel positsioonidel lõpetati ka meistriliiga.

Ligi 215 pealtvaataja ees mängitud kohtumises nähti avaväravat juba esimesel minutil, kui täpne oli Tammeka mängija Patrick Genro Veelma. 13. minutil viigistas Sander Kapper seisu. Tammekal läks aga vaja vaid 11 minutit, et taas juhtima minna Andre Paju väravast. 2:1 seisul mindi ka poolajapausile.

Riietusruumist tulles näitas Tulevik vastasele kõvasti hambaid ning 64. minutil viigistaski Pavel Marin seisu. Seejärel viis Paju Tammeka taas juhtima. Tulevik keeldus aga alla andmast ja Marin skooris viimast korda kümme minutit enne lõpuvile. Viigipunktist aga ei piisanud, et meistriliigas endale viies koht napsata. Tartu lõpetas liigahooaja 32 ja Viljandi 31 punktiga.