Pärnu Sadam peatas Rakvere Tarva hea hoo ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Pärnu Sadama korvpallimeeskond
Pärnu Sadama korvpallimeeskond Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas kaotas Rakvere Tarvas kodus Pärnu Sadamale 72:76 (13:16, 15:16, 23:17, 21:27) ja ühtlasi katkes klubi neli mängu kestnud võiduseeria.

Pärnu oli suurema osa mängust ees, kuid kolmandal veerandil haaras Tarvas 10:0 spurdiga initsiatiivi. Viimasel perioodil hoidis Pärnu siiski väikest edu oli vahepeal ees ka kümne silmaga (69:59). Lõpuks võideti 76:72.

Pärnakad tabasid paremini viskeid väljakult (48% vs 37%) ja üle oldi ka lauavõitluses (43:34). Küll aga kaotati ka rohkem palli (17:9).

Mihkel Kirves oli 21 punktiga võitjate parim. Edon Maxhuni arvele jäi 13 ja Märt Rosenthali nimele 12 silma. Rosenthal aitas omasid ka seitsme tulemusliku sööduga. Rakvere ridades paistis enim silma 18 punkti kogunud Devin Lee Harris.

Pärnu (8-2) hoiab liigatabelis Kalev/Cramo (6-1) järel teist kohta. Rakvere Tarvas (4-5) on Rapla Avis Utilitase (5-5) ja Tartu Ülikool/Maks&Mooritsa (4-4) järel viies.