Ihringi soe viskekäsi aitas Raplal võidulainele naasta ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mario Ihring
Mario Ihring Autor/allikas: Rapla korvpallimeeskond/Facebook

Korvpalli Eesti-Läti liigas lõpetas Rapla Avis Utilitas kolm mängu kestnud kaotuste seeria, kui alistas võõrsil 89:83 Tallinna Kalev/TLÜ.

Poolaja kuue punktiga kaotanud Rapla läks võõrustajatelt eest viimase veerandi keskel, kui 74:74 viigiseisul tehti kahe ja poole minutiga 8:0 spurt ja otsustavatel hetkedel oldi kindel ka vabaviskejoonel.

Seitse kolmepunktiviset tabanud Mario Ihring saatis neist neli läbi korvirõnga viimasel neljandikul ja kogus üleplatsimehena 31 punkti, kaheksa korvisöötu ja kuus lauapalli. Al-Wajid Aminu toetas teda 25 punkti ja kaheksa lauapalliga.

Kalev/TLÜ resultatiivseim oli 20 punkti visanud Brandis Raley-Ross, Siim-Markus Post lisas 18 punkti.

Eelmised kolm mängu kaotanud Raplal on nüüd tabelis kuus võitu ja viis kaotust, Kalev/TLÜ-le oli see kahe võidu kõrval kaheksandaks kaotuseks.