Portugal kaotas võimaluse tiitlit kaitsta, Ramos eksis kahel penaltil ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sergio Ramos jättis Rahvuste liiga mängus Šveitsi vastu realiseerimata kaks penaltit Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Jalgpalli Rahvuste liigas peeti laupäeval kõrgeimas divisjonis neli kohtumist. Võidu kirjutasid tabelisse Saksamaa, Prantsusmaa ja Rootsi, Šveits ja Hispaania mängisid viiki.

A-divisjoni kolmandas alagrupis alistas valitsev maailmameister Prantsusmaa N'Golo Kante 53. minuti väravast valitseva Euroopa meistri ning Rahvuste liiga võitja Portugali. Ühtlasi kindlustas Prantsusmaa alagrupi võidu, ehk Portugalil ei ole võimalik tiitlit kaitsta.

Grupi teises mängus viisid Dejan Kulusevski ja Marcus Danielsson Rootsi poolajaks juhtima, Horvaatia vähendas kümme minutit enne mängu lõppu Danielssoni omavärava järel kaotusseisu minimaalseks, kuid Rootsi võttis koduväljakul siiski 2:1 võidu.

Neljandas grupis jäi Saksamaa Leipzigis Roman Jaremtšuki 12. minuti tabamuse järel Ukraina vastu kaotusseisu, aga vastas Timo Werneri kahe ja Leroy Sane ühe värava läbi ning võitis mängu 3:1.

Hispaania koondise kapten Sergio Ramos eksis mängus Šveitsi vastu kahel korral penaltil, kuid hispaanlased pääsesid siiski punktiga. Gerard Moreno vastas Remo Freuleri 26. minuti väravale 89. minuti tabamusega. Hispaania pole võõral väljakul võidukas olnud juba seitsmes järjestikuses kohtumises.

Selles alagrupis on seis enne viimast vooru põnevam, Saksamaal on üheksa ja Hispaanial kaheksa punkti. Viimases voorus otsustatakse grupi võitja omavahelises, 17. novembril toimuvas mängus.