Raieste koduklubi kaotas Euroliigas napilt Lyon-Villeurbannile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Luca Vildoza ja David Lighty
Luca Vildoza ja David Lighty Autor/allikas: SCANPIX/EFE

Korvpalli Euroliigas teenis napi kaotuse Sander Raieste koduklubi Baskonia, kes jäi kodus alla Lyon-Villeurbannile tulemusega 86:88.

Külalised asusid esmalt kohtumist juhtima 26:20, kuid poolajapausile mindi 43:43 viigiseisult. Kolmandal veerandil viskas Lyon-Villeurbann 23 silma Baskonia 18 vastu ning nii asuti otsustava veerandi eel viie punktiga juhtima. Raieste koduklubi ei andnud alla, kuid pidi lõpuks siiski tunnistama Lyon-Villeurbanni nappi paremust.

Võitjate parim oli 19 punkti ja viie lauapalliga Moustapha Fall. Baskonia resultatiivseim oli üleplatsimehena Tonye Jekiri, kes sai kirja 23 punkti. Raieste seekord platsile ei pääsenud.

Liigatabelis hoiab Baskonia kahe võidu ja kolme kaotusega 12. kohta, Lyon-Villeurbann on ühe võidu ja kolme kaotusega 16. positsioonil.

Teised tulemused: Peterburi Zeniit – Olympiacos 66:75; Anadolu Efes – Tel Avivi Maccabi 91:89, Berliini Alba – Barcelona 67:103.