Arsenal jõudis Inglismaa karikasarjas poolfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Daniel Ceballos väravat tähistamas.
Daniel Ceballos väravat tähistamas. Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Rekordilised 13 korda Inglismaa karikasarja võitnud Londoni Arsenal jõudis taas poolfinaali, alistades 2:1 Sheffield Unitedi.

Arsenal asus võõrsil 25. minutil juhtima, kui Nicolas Pepe realiseeris penalti. 87. minutil viigistas David McGoldrick seisu, kuid 90. minutil tõi Arsenalile võidu vahetusest mängu sekkunud Daniel Ceballos.

Lisaks Arsenalile on koha nelja seas taganud ka Manchester United. Ülejäänud poolfinalistid selgitavad Newcastle ja Manchester City ning Leicester City ja Chelsea.