Kalev/Cramo ei jätnud Tartule kordusmängus mingit sõnaõigust ({{commentsTotal}})

{{1554226860000 | amCalendar}}

Eesti-Läti korvpalliliigas sai teisipäeva õhtul selgeks viimane poolfinalist, kui BC Kalev/Cramo alistas Tartu Ülikooli Kalevi Spordihallis 96:59.

Kui pühapäeval toimunud avamängu võitis pealinna klubi Tartu hea alguse järel 84:59, siis teisipäeval ei jäetud juhuse hooleks midagi ja mindi juba poolajaks 23 punktiga juhtima. Kolmanda veerandaja järel oli Kalev/Cramo juba ees 84:49 ja viimasel veerandil lubati tartlastel visata kümme silma, mis tähendab, et TÜ viskas ka korduskohtumises 59 punkti.

Sarnaselt avamängule oli Kalev/Cramo resultatiivseimaks Reggie Lynch, kelle arvele jäi 30 punkti ja kümme lauapalli. Tartlaste eest viskasid kümme silma Kregor Hermet ja Rain Raadik. Kalev/Cramo viskeprotsent oli 63, tartlastel vaid 31.

Ainsa Eesti klubina konkurentsi jäänud Kalev/Cramo läheb Eesti-Läti liiga poolfinaalis vastamisi Riia VEF-iga, teises poolfinaalis mängivad Ventspils ning Ogre.