Nuggets pööras 25-punktilise kaotusseisu võiduks ({{commentsTotal}})

Nikola Jokic
Nikola Jokic Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA sai läinud öösel võidulisa Denver Nuggets, kes tuli välja 25-punktilisest kaotusseisust ning alistas Memphis Grizzliese 95:92.

Läänekonverentsis teist kohta hoidev Nuggets kaotas avaveerandi 14 punktiga ning poolajaks kärises vahe juba 19 silmale. Kolmanda veerandi keskpaigaks olid külalised 25-punktilises kaotusseisu, kuid siis suudeti mängu käik enda kasuks pöörata. Neljandale veerandile mindi vastu olles 17 silmaga taga ning viimane veerandi võideti veenvalt 35:15 – tasuks magus kolmepunktiline võit.

Nuggetsi kangelaseks kerkis serblane Nikola Jokic, kes viskas 28,9 sekundit enne mängu lõppu Denveri juhtima viinud korvi. Kokku kirjutati Jokici kontole 24 punkti, viis lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Will Barton panustas võitu 20 silmaga, pingilt sekkunud Malik Beasley lisas 18 punkti. Kaotajate parim oli 28 punkti loopinud Marc Gasol.

11 järjestikuse võidu teenis läänekonverentsi liider ning tiitlikaitsja Golden State Warriors, kes alistas võõrsil Indiana Pacersi koguni 132:100. Stephen Curry tõi Warriorsi parimana 26 punkti ja kuus lauapalli, DeMarcus Cousins lisas 22 silma. Pacersi resultatiivseim oli 16 punkti visanud Myles Turner.

LA Lakers – Phoenix 116:102
Charlotte – New York 101:92
Indiana – Golden State 100:132
Boston – Brooklyn 112:104
Memphis – Denver 92:95
LA Clippers – Atlanta 118:123