Hardeni järjekordsest üle 30 punkti mängust ei piisanud Rocketsi võiduks ({{commentsTotal}})

James Harden
James Harden Autor/allikas: USA TODAY Sports / Scanpix

Korvpalliliigas NBA pikendas James Harden oma üle 30 punktiste mängude seeriat 24-ni, kuid 37 visatud silmast ei piisanud Houston Rocketsi võidule aitamisest. Koduväljakul tunnistati 116:121 New Orleans Pelicansi paremust.

Rockets asus avaveerandi järel 35:28 juhtima ning poolajapausile minnes oli nende edu endiselt seitsmepunktiline, 66:59. Pelicansi tugev kolmas veerand viis meeskonna otsustavale mänguajale vastu omakorda neljapunktilisest eduseisust, mis oli võiduks piisav.

Üleplatsimehena viskas Harden 37 punkti, võttis 11 lauapalli ning andis kuus resultatiivset söötu. Kaksikduubli sai veel kirja Kenneth Faried, kes lisaks 19 punktile andis veel ka 11 resultatiivset söötu. Võitjate parim oli 27 visatud silma ja 12 resultatiivse sööduga Jahlil Okafor.

Ilma LeBron Jamesita mänginud Los Angeles Lakers pidi koduväljakul alla vanduma aga Philadelphia 76ersile 105:121. Otsustavaks sai esimene veerand, mis kaotati 20:39. Teisel mänguajal viskas Lakers küll kaheksa silma tagasi, kuid seejärel vastased neid enam lähemale ei lasknud.

Lakersi parim oli üleplatsimehena 36 punkti visanud Brandon Ingram. Võitjate resultatiivseim oli 28 punkti, 11 lauapalli ja kuue resultatiivse sööduga Joel Embiid. Jimmy Butler lisas võidusaldole 20 silma.

Idakonverentsis liidripositsiooni hoidev Milwaukee Bucks alistas võõral väljakul Detroit Pistonsi tulemusega 115:105. 36 võidu ja 13 kaotusega jätkatakse esikoha hoidmist. Läänekonverentsis hoiab liidripositsiooni Golden State Warriors.

Cleveland Cavaliers – Washington Wizards 116:113
Detroit Pistons – Milwaukee Bucks 105:115
Orlando Magic – Oklahoma City Thunder 117:126
Brooklyn Nets – Chicago Bulls 122:117
Houston Rockets – New Orleans Pelicans 116:121
San Antonio Spurs – Phoenix Suns 126:124
Los Angeles Lakers – Philadelphia 76ers 105:121