Edu maha mänginud Kullamäe ja Drelli klubi kaotas teisel lisaajal ({{commentsTotal}})

Kristian Kullamäe (vasakul)
Kristian Kullamäe (vasakul) Autor/allikas: imago/Beautiful Sports/Scanpix

Kristian Kullamäe ja Henri Drelli koduklubi Baunach Young Pikes sai Saksamaa esiliigas teisel lisaajal kibeda kaotuse, kui koduväljakul jäädi Trieri Römerstromi Gladiatorsile alla 112:115.

Seisul 90:90 läks kohtumine lisajale, kuid seegi lõppes 104:104 viigiseisul. Teisel lisaajal suutis Trier oma paremuse maksma panna ning eestlaste koduklubil tuli vastu võtta valus 112:115 (27:18, 29:20, 22:23, 12:29, 14:14, 8:11) kaotus, vahendab Korvpall24.ee.

Vaatamata kaotusele tegid mõlemad eestlased suurepärase mängu. 19-aastane Kristian Kullamäe viibis väljakul 41 minutit ja viskas meeskonna parimana 34 punkti (kahesed 8/12, kolmesed 4/9, vabavisked 6/8), andis kolm resultatiivset söötu, võttis kolm lauapalli, tegi kaks vaheltlõiget, viis pallikaotust ning neli isiklikku viga. 18-aastane Henri Drell tõi 45 minutiga 19 punkti (kahesed 6/13, kolmesed 2/9, vabavisked 1/2), andis kuus resultatiivset söötu, võttis seitse lauapalli, tegi kolm viske blokeeringut, neli vaheltlõiget, neli pallikaotust ning neli isiklikku viga.

Baunach (5-15) asub turniiritabelis eelviimasel ehk 15. kohal.