Žalgiris pidi Euroliiga poolfinaalis tunnistama Fenerbahce'i paremust ({{commentsTotal}})

Kaunase Žalgiris ja Istanbuli Fenerbahce poolfinaali kohtumine
Kaunase Žalgiris ja Istanbuli Fenerbahce poolfinaali kohtumine Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalli Euroroliigas läksid Final Fouri esimeses poolfinaalis vastamisi Istanbuli Fenerbahce ja Kaunase Žalgiris. Duellist väljus võitjana Fenerbahce seisuga 76:67.

Türklased juhtisid mängu juba avaveerandi järel 19:13. Poolaja lõpuks püsis meeskondade vahel kuuepunktiline vahe ning teisele poolajale mindi vastu seisuga 33:39. Kaunase Žalgiris hoidis küll põnevust õhus ja lõpetasid kolmanda veerandi vaid napis neljapunktilises kaotusseisus, ent seejärel pani Istanbuli Fenerbache oma paremuse lõplikult maksma.

Võitjate resultatiivseimad oli 19 punkti visanud Ali Muhammed ja 16 punkti toonud Luigi Datome. žalgirise parimad olid 16 silmaga Kevin Pangos ja 12 punkti teeninud Brandon Davies.

Istanbuli Fenerbahce finaalivastane selgub õhtuses mängus, mil vastamisi lähevad Moskva CSKA ja Madridi Real.