Euroopa rikkaim korvpalliklubi langes konkurentsist, finaali pääses Real ({{commentsTotal}})

Trey Thompkins ja Kyle Hines
Trey Thompkins ja Kyle Hines Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalli Euroroliiga Final Fouri teises poolfinaalis alistas Madridi Real seisuga 92:83 Moskva CSKA.

Tasavägises mängus viis Madridi Reali esimese poolaja lõpus ühe punktiga (47:46) juhtima Trey Thompkinsi täpne vise. Viimaseks neljandikuks suutis Madridi Real edu veelgi kasvatada ja läks viimasele veerandile vastu 63:56 eduseisust. Vaatamata sellele, et Reali mehed viskasid mööda mitmeid vabaviskeid, suutsid nad siiski mängu võita 92:83 ja jõuda finaali.

Võitjate resultatiivseimad mängijad olid 16 punjtiga Luka Doncic ja Sergio Llull. Moskva CSKA parim oli 20 silmaga Nando De Colo.

Esimeses poolfinaalis alistas Istanbuli Fenerbahce 76:67 Kaunase Žalgirise, mis tähendab, et omavahel kohtuvad finaalmängus Fenerbache ja Real. Pronksimängus selgitavad medalivõitja välja Žalgiris ja CSKA.