GALERII | Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis ({{commentsTotal}})

Laupäeval toimusid Saku Suurhallis Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis, millest võttis osa ligi 90 võistlejat.

Klubide arvestuses sai esikoha Sparta Spordiselts, teisele kohale tuli Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi (TÜASK) ning kolmanda koha pälvis HC Gym.

Tulemused:

  • Naiste fitnessi kategoorias võidutses sel aastal üksinda Endla Vaher (SK Reval-Sport)
  • Naiste wellness fitnessi kategoorias säras esimesel kohal Õnnela Raudsepp (TÜASK), tihedalt kannul oli teise koha saavutanud Lilian Rannu (Audentes Fitness) ning kolmanda koha teenis Natalja Fetisova (Sparta SS).
  • Meesjuuniorite kulturismis võitis Matis Vunk (Sparta SS), teise koha saavutas Janis Krupinš (HC Gym) ning kolmanda koha teenis Chris Leppik (FitLife).
  • Naiste masters bodyfitness kategoorias saavutas esimese koha Esta Pilt (TÜASK), teisele kohale tuli Anu Ruutu (Tallink Fitness) ning kolmandaks jäi Tiina Puzõrjova (HC Gym).
  • Naiste bodyfitness kategoorias võitis esimese koha Anneli Volkov (Arigato SK), teiseks tuli Ketlin Tagamets (Sparta SS) ning kolmandaks Liina Lapteyko (Ida-Keskus Sport).
  • Meeste klassikalises kulturismis võitis ülekaalukalt esikoha Siim Savisaar (TÜASK), teise koha võitles endale välja Rain Kuusnõmm (Sparta SS) ning kolmanda koha teenis Peep Reinart (Sparta SS).
  • Meeste kulturismis võitis ülekaaluka punktivahega esimese koha Ott Kiivikas (Sparta SS), teisele kohale tuli Ivo Parveots (Sparta SS) ning punktise vahega sai kolmanda koha Raigo Kuusnõmm (Tallink Fitness).
  • Meesjuuniorite rannafitnessis võidutses Geido Rekkaro (Sparta SS), teisele kohale jäi Joakim Jaak Ungerson (TÜASK) ning kolmandale kohale tuli Ivar Veskus (TÜASK).
  • Naisjuuniorite bikiinifitnessi tihedas konkurentsis kuulus esikoht Karina Polovnikovale (Tallink Fitness), teise koha võitles endale Ksenia Egorova (HC Gym), kolmas koht kuulub Jaana Filinale (Sparta SS).
  • Naiste masters bikiinifitnessi esikohale tuli Jana Teder (Sparta SS), teisele kohale Tuuli Jürgens (Tallink Fitness) ning kolmandale Julia Smoli (Sparta SS).
  • Naiste bikiinifitness -160cm kategoorias võidutses Arida Muru (ViaFitness), teisel kohal Kai Tammsaar (Spa&Sport SK) ning kolmandal kohal Anita Stalmatskaja (HC Gym).
  • Naiste bikiinifitness -166cm kategooria esikoht kuulub Mariliis-Mia Toppile (Arigato SK), teisel kohal Julija Korotõtš (HC Gym) ning kolmas koht kuulub Anna Fedorovale (MyFitness AS).
  • Naised bikiinifitness -169 cm kategooria võitja on Agne Kiviselg (Spa&Sport SK), teine koht kuulub Andra Vagurile (Arigato SK) ning kolmanda koha saavutas Kristel Mikkus (Sparta SS).
  • Naiste bikiinifitnessi +169cm kategoorias säras esimesel kohal Kadri Tammoja (Sparta SS), teiseks tuli Mari Pukk (Tallink Fitness) ning kolmandaks Jane Tammearu (SK Reval-Sport).
  • Naiste bikiinifitnessi absoluut, kus võistlesid iga bikiini pikkuskategooria võitjad, saavutas võidu Arida Muru (ViaFitness).

Toimetaja: Kristo Tamm



ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: