Hilised väravad päästsid Arsenali häbist ({{commentsTotal}})

Pierre-Emerick Aubameyang.
Pierre-Emerick Aubameyang. Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 32. voorus sai punktilisa Londoni Arsenal, kui koduväljakul alistati liigasse püsimajäämise eest võitlev Stoke City 3:0.

Käesoleval hooajal koguni kümme kaotust teeninud Arsenal ei suutnud avapoolajal Stoke'i väravalukku lahti murda ja eduseis haarati alles 75. minutil, kui Mesut Özili vastu karistusalas tehtud vea järgselt realiseeris penalti Pierre-Emerick Aubameyang. Gaboni ründaja oli täpne ka kümme minutit hiljem, kui skooris nurgalöögi järgsest olukorrast. Mängu 3:0 lõppskoori vormistas 89. minutil penaltist Alexandre Lacazette.

31 mängust 51 punkti kogunud Arsenal paikneb liigatabelis jätkuvalt kuuendal kohal. 32 mänguga 27 silma võitnud Stoke asub 19. kohal, kolme punkti kaugusel püsimajäämise tagavast 17. kohast.