Manchester City on tiitlist ühe võidu kaugusel ({{commentsTotal}})

Leroy Sane
Leroy Sane Autor/allikas: EMPICS Sport

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga tabeliliider Manchester City alistas tabelis üheksandat positsiooni hoidva koduväljakul mänginud Evertoni seisuga 3:1.

Manchester City vormistas võidu juba esimese poolajaga, kui võrku sahistasid neljandal mänguminutil Leroy Sane, 12. minutil Gabriel Jesus ja 37. minutil Raheem Sterling. Evertoni ainsa värava autoriks oli teisel poolajal Yannick Bolasie.

Manchester City on nüüd ühe võidu kaugusel Inglismaa kõrgliiga tiitli võitmisest. Klubi järgmine mäng toimub nende koduväljakul Manchester Unitediga 7.aprillil.