Väravamasin Salah kerkis taas Liverpooli kangelaseks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mohamed Salah
Mohamed Salah Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga laupäevases esimeses kohtumises alistas Liverpool teise poolaja väravate toel võõrsil Crystal Palace'i 2:1.

Kodumeeskond Palace asus Selhurst Parkil mängu juhtima 13. minutil, kui Luka Milivojevic realiseeris penalti. Eelnevas olukorras oli Liverpooli väravavaht Loris Karius maha tõmmanud Wilfried Zaha.

Teisel poolajal suutis täna ka vahetusmeeste pingilt välja jäänud Ragnar Klavani koduklubi siiski mängu enda kasuks kallutada, kui 49. minutil oli täpne Sadio Mane ning kuus minutit enne lõpuvilet Mohamed Salah.

Egiptlasele oli see käesoleval hooajal juba 29. liigaväravaks.

Liverpool on 32 mänguga kogunud 66 punkti, millega hoitakse Manchester City järel tabelis teist kohta. Kaks mängu vähem pidanud Manchester Unitedil ning Tottenhamil on enne õhtuseid mänge vastavalt 65 ja 61 punkti.