Chelsea teenis suureskoorilise võidu, Mount tegi kübaratriki

Chelsea väravalööjad Ben Chillwell (vasakul) ja Mason Mount (paremal)
Chelsea väravalööjad Ben Chillwell (vasakul) ja Mason Mount (paremal) Autor/allikas: SCANPIX/Reuters

Londoni Chelsea alistas Premier League'i üheksanda vooru kohtumises Norwich City 7:0.

Liigatabelis esikohta hoidev Chelsea vajas avaväravaks ainult kaheksat minutit, kui Mason Mounti karistusala äärest tehtud pealelöök viis Chelsea kohtumist juhtima.

18. minutil suurendas Chelsea eduseisu Callum Hudson-Odoi ning kodumeeskonna kolmanda värava lõi 42. minutil Reece James. Avapoolaja võitis Chelsea 3:0.

Teisel poolajal lõi Chelsea neljanda värava Ben Chillwell, kes on viimases neljas kohtumises löönud neli väravat.

62. minutil lõi omavärava Max Aarons ja kaks minutit hiljem sai Norwichi kaitsja Ben Gibson punase kaardi ning külalismeeskond pidi ülejäänud kohtumise mängima arvulises vähemuses.

85. minutil realiseeris edukalt penalti Mason Mount, kes teise poolaja lisaajal vormistas lõppskooriks 7:0 ja sai ühtlasi kirja ka kübaratriki.

Chelsea on üheksast mängitud kohtumisest teeninud 22 punkti ja hoiab Premier League'i tabelis esimest kohta. Norwich pole üheksa mänguga suutnud võiduarvet avada ning hoiab liigatabelis kahe punktiga viimast kohta.

Toimetaja: Henrik Laever